Mobil Çözümler


Mobil Çözümler | inosis Yazılım

İno Mobil Onay

Satın alma süreçlerini kullanan işletmeler için geliştirilen bu uygulama ile şirket ya da kurum bünyesinden gelen satın alma talepleri yetki kişilerin akıllı telefonuna düşerek talepleri değerlendirme imkanı sunarak hızlı bir şekilde talep onayı yapılabilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanarak özellikle yoğun çalışan yöneticiler için faklı uygulamalar hayata geçirilmektedir.

İno Mobil Saha Görevlendirme

Görevlendirme ya da bilgilendirme yöntemiyle sahada çalışan personeller için geliştirilmiş bu ürün ile firmanıza özel iş süreçleri analiz edilerek saha personelinin akıllı telefonuna kurulan bu uygulama ile iş süreçleriniz hızlı ve verimli bir şekilde devam edecektir.

Özel Uygulama Geliştirme (Windows Phone - Android - IOS)


İnosis deneyimli mobil yazılım geliştiricileri sayesinde firmanıza özel mobil uygulamalar geliştirmektedir. Bu tür özel çözümler için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

İnosis Mobil Pasaport Okuyucu


İnosis Mobil Pasaport Okuyucu elektronik pasaportların çipi içersinde yer alan bilgileri okuyarak İnotur Hac Umre ve Tur yazılımına aktarım yapar.

İnosis Mobil Pasaport Okyucu kamera ile MRZ(Machine Readable Zone) alanındaki bilgilerden pasaport numarası,pasaport geçerlilik tarihi ve doğum tarihi bilgilerini okuyarak pasaport içersinde yer alan çip ile iletişimi bu bilgiler ile sağlar. Çip ile bağlantı kurulduktan sonra pasaport sahibinin pasaport numarası, ad, soyad, uyruk, doğum tarihi, kimlik no, düzenleyen makam, düzenlenme ve geçerlilik tarihi vb. kişisel kimlik ve pasaport bilgilerinin yanı sıra içinde fotoğraf biyometrik verileri çekerek İnotur Hac Umre ve Tur Yazılımına aktarır.