Hakkımızda


İnosis Yazılım
İnosis Yazılım, uzun yıllar yazılım sektöründe faaliyet göstermiş, tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan, alanında uzman girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir şirkettir. İnovasyon(yenilik) ve sistem kelimelerinden ilham almış olup yazılım sektöründe müşterilerine en uygun koşullarla “yenilikçi sistemler“ ile çözüm üretmeyi ilke edinen yeni bir zihniyetin temsilcisidir.

Şirketimizin temeli 2010 yılında Erciyes Teknopark’ ta atılmış olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde teknoloji hizmeti vermek amacıyla 2010 yılında İnosis Yazılım Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak faaliyetine başlamıştır.

Netsim Ofisnet ERP ailesinin Çözüm Ortağı olarak 2010 yılında kurulan firmamız, KOBİ seviyesindeki firmaların ERP yazılım ihtiyaçlarının karşılanmasında başarılı projelere imza atmıştır.

Netsim Yazılım’ın mevcut müşteri tecrübeleri ve bu müşterilerdeki genel memnuniyet ve ürünlerinin platform özelliği sayesinde bize bugünü değil geleceği planlamamıza imkan veriyor olması nedeniyle ERP sistemine geçmek ve kurumsallaşmak isteyen firmalara;

Netsim Ofisnet ERP ürünlerinin Satış, Eğitim, İmplemantasyon ve Destek Hizmetlerini vermek,
ERP yazılımları ile entegre çalışacak şekilde, firma özel ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılımlar geliştirmek,
Netsim Ofisnet ERP ürünlerine entegre edilmiş, özel yazılım ürünlerinin, oluşturulan bayi kanalı ile tüm Türkiye'de satış ve destek faaliyetlerini yürütmek.
konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Bu bilgi, birikim ve tecrübe ile İnosis başta sağlık ve turizm sektörleri için üretmiş olduğu kendi yazılım ürünlerinin Satış, Eğitim, İmplemantasyon ve Destek Hizmetlerini de yürütmektedir.