Web/E-Ticaret Uygulamaları

Web Uygulamarı | İnosis Yazılım
Web

İnosis Yazılım B2B(işten işe) ve P2B(personelden işe) gibi alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla web uygulamaları yapmakta ayrıca proje odaklı ve özel web çözümleri geliştirmektedir.

B2B

İnosis Yazılım, özellikle Kobiler için çok uygun bir ticaret şekli olan B2B son kullanıcıya hizmet veren firmalar ve bu firmaların tedarikçileri arasında bir çeşit köprü ve iş platformudur. Ürün seçeneklerinin artması, ürünlerin kalitesinin yükselmesi ve ödeme ve teslimat sıkıntılarının giderilmesinde yardımcı olmaktadır. İnosis Yazılım firmanız için uyarlayacağı B2B sistemi ile daha iyi müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmetlerin pazara hızla sunulması, daha az işletim, üretim ve stok maliyeti sağlayacaktır.

P2B

İnosis Yazılım, B2B ekranının yanı sıra P2B diye adlandırdığımız temsilce ekranı ile de son kullanıcıya hizmet veren firmalar ve bu firmaların tedarikçisi olan temsilciler arasında ki iş hacmini sağlayan bir platformdur. Bu platforma giriş yaptıktan sonra işlem yapmak istediğimiz carimizi seçip ana sayfamız da günlük ciromuzu, aylık ciromuzu, toplam carimizi ve toplam satışımızı görmekle birlikte göz alıcı grafiklerimizle tüm carilerimizin işlemlerini daha kolay takip edebiliriz. Hızlı sipariş özelliği, stokta olmayan ürünlerin bakiye al seçeneği ile listelenmesi ve cari listeleri gibi özellikleri sayesinde P2B sistemi ile müşteri memnuniyeti sağlacaktır. İnosis Yazılım bu kapsamda size sunacağı P2B çözümüyle firmanıza güç katacaktır.