Pazaryeri Entegrasyonu


Pazaryeri Entegrasyonu | İnosis Yazılım

GENEL ÖZELLİKLER

Kategori Yönetimi

Kategoriler kolaylıkla güncellenir.

Stok ve Ürün Yönetimi

İstenilen stok ve ürün bilgileri kolaylıkla aktarılır.

Sipariş Yönetimi

Sipariş durum ve gönderi bilgileri otomatik güncellenir.

Soru-Cevap Yönetimi

Gelen soruları görüntüleyebilir ve cevaplayabilirsiniz.
ENTEGRE OLDUĞUMUZ PAZARYERLERİ
BAZI EKRAN GÖRÜNTÜLERİMİZ

1 / 4
İnosis Yazılım
İnosis Yazılım
2 / 4
İnosis Yazılım
İnosis Yazılım
3 / 4
İnosis Yazılım
İnosis Yazılım
4 / 4
İnosis Yazılım
İnosis YazılımSIKÇA SORULAN SORULAR


Pazaryeri, birçok alıcı ve satıcının ürün veya hizmet alışverişini daha hızlı, daha verimli, daha çok seçeneklere sahip olarak ve en uygun fiyat üzerinden online olarak yapabilmesidir.

Pazaryeri Entegrasyonu, birbirinden farklı pazaryerleri ve entegrasyon paneli arasında veri iletişimi sağlayan yazılımların sunmuş olduğu hizmet şeklidir.

Pazaryeri seçimi yapılırken satışını yapmış olduğunuz ya da yapmayı planladığınız ürün grupları için hedef kitleminizin hangi pazaryerlerinde daha çok alışveriş yaptıklarını inceleyebilirsiniz. Bunun kolay bir yolu olarak, ürün ve kategorileriniz ile ilgili anahtar kelimeleri arama motorlarında arama yaptığınız zaman karşınıza daha ön planda çıkan pazaryerlerini tercih etmeniz önerilmektedir.

Mağazanız pazaryerinde aktif ve kullanıma açık olduğu sürede entegrasyon bir iş günü sürmektedir.

  • İnosis'in pazaryeri entegrasyonu; Netsim Ofisnet'teki; Amazon, n11.com, GittiGidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, PTTAvm, Farmazon, AliExpress ve Çiçeksepeti gibi pazaryerlerine kolayca entegre olmasını sağlar.

  • İnosis pazaryeri entegrasyonu ile Netsim Ofisnet'teki ve ilgili pazaryerindeki kategorilerinizi eşleyebilir, ürün ve stoklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir, sipariş ve gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları e-ticaret firmalarının;
Ürün aktarımı, stok yönetimi ve takibi satışlara yönelik fatura kesme sipariş yönetimi işlemlerini tek bir platform üzerinden yapmasını sağlayan entegrasyonlardır. Pazaryeri entegrasyonları sayesinde e-ticaret firmaları e-ticaret süreçlerini daha hızlı bir şekilde yönettiği için mağazaları ön plana çıkmaktadır. Bu da firmaların e-ticaret pazaryeri entegrasyonuyla satışlarını arttırmasını kolaylaştırmaktadır.

E-ticaret pazaryerlerinde satış yapan kişilerin e-ticaret süreçlerini yönetimine göre satıcı puanları veya mağaza puanları belirlenmektedir.