Ofisnet Enterprise PlusOfisnet Compact

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

Ofisnet Compact

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Yeni nesil yazılım teknolojileri ile geliştirilen Ofisnet Compact’ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ofisnet Compact

Birden Çok Lokasyondan Kullanım

Birden fazla lokasyonda iş yapan şirketler için çok yönlü planlama ve kontrolü destekler. Merkez-şube ilişkisi içinde konsolidasyon sağlar.

Ofisnet Compact

Modüler Yapı

Modüler yapısı sayesinde işletmenizin bir çok ihtiyacına, istenilen zamanda istenilen modül entegre edilerek, cevap verir.

Ofisnet Compact

Güçlü Üretim ve Planlama Desteği

Üretim ve satış özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama ve finans yönetimi gibi sistemleri ile tüm şirket içi süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Ofisnet Compact

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, istediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

Ofisnet Compact

Esnek Raporlama

Esnek raporlama özellikleri ile ihtiyaç duyacağınız farklı raporların kolaylıkla tasarlanabilmesini sağlar.

Ofisnet Compact

İş Akış Kontrol

İş Akış Kontrol ile yetki düzeylerine göre yapılan/yapılacak tüm işlerinizi tanımlayabilir, onay akışlarını da belirleyerek, tüm dokümantasyonları dijital ortamda takip edebilirsiniz.

Ofisnet Compact

Güncel Mevzuatlara Uygunluk

Güncel mevzuata ve iş kurallarına uygun olarak tasarlanmış yapısı sayesinde, işletmenizdeki her biriminin mevzuata uygun olarak çalışmasını sağlar.

Ofisnet Compact

Yabancı Dil ve Döviz Desteği

Sağladığı çoklu dil altyapısı sayesinde, uluslararası operasyon gerçekleştiren işletmenizin ihtiyaçlarına cevap verir. Yapısında tanımlı olan birden çok para birimi sayesinde, uluslararası kaynaklardan olan para akışını rahatlıkla kontol etmenizi sağlar.

Ofisnet Compact

Tedarik Zinciri Yönetimi

Aktif satınalma ve rekabet gücünü artıran tedarik zinciri yönetimi sayesinde, tedarikçilerinizden teklif toplayabilir ve topladığınız tekliflerin en uygununu programın size sunduğu imkanlar sayesinde kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Ofisnet Compact

Entegreli Modülleri

Üretim, Market, Restoran, Servis, İstasyon, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, Crm, B2B, B2C, Mobil Saha Satış